Tetování

Co je to tetování?

Tetování je určitý druh kresby, při které jsou pomocí tetovací jehly, tetovacího strojku, vpichován pod kůži inkoust v libovolné barvě.  V odborné terminologii jde o tzv. mikro-pigmentovou implantaci. Tetování samotné pak provádí tatér v tetovacím studiu. Tetování je jednou z nejznámějších forem uměleckého zkrášlování těla. 

Na co je dobré myslet, když přemýšlím, ke komu jít na tetování.

Když se objednáváte na tetování je vždy vhodné vybrat tatéra podle tetovaného motivu. Každý se specializujeme na jiný styl a motivy a když člověk dělá něco, co se mu líbí a co ho baví, vždy to je na práci poznat. Já osobně ráda tetuji miniatury, květinové náramky, barevné květy a zvířata. Nebráním se jak barevnému, tak černobílému tetování. 

Po předchozí domluvě Vám ráda vytvořím i originální návrh Vašeho tetování. Je však nutné se osobně potkat. Návrh tvořím vždy za přítomnosti klienta tak, aby byl maximálně spokojený. 

Tetování provádím vždy za pomocí jednorázových jehel a sterilního vybavení. Veškeré barvy jsou akreditované a zdravotně nezávadné. 

Jak se ideálně připravit na tetování.

Přijďte odpočatí, najezení (aby nechyběl cukr a nepřišla nevolnost). Vyvarujte se pití kávy, nebo dalších nápojů, které zvedají tlak. Pokud možno oblečte si volné oblečení, tak aby Vás poté nedřelo na opuchlé kůži a neberte si ani nic, co máte oblíbené - u tetování může někdy vystříknout kapička barvy a i když se to stává velmi zřídka, nerada bych Vám poškodila Váš nový oděv. Nedoporučuji ani bílé oblečení.