obočí

Obočí je jedním ze základních prvků obličeje. Bez obočí vypadáme bez výrazu, prostě to není ono. Nabízím všechny typy tetování obočí. Metodu volím po předchozí konzultaci s klientkou, na základě jejího přání a také podle toho, který typ obočí je k jejímu obličeji vhodný. Ráda dělám obočí tak, aby působilo naprosto přirozeně. Pokud máte již vytetované obočí, ráda Vám ho obnovím a osvěžím barvu. V případě, že máte vytetované obočí z jiného salonu a nejste s ním spokojená, udělám vše pro to, abych Vám pomohla a Vy se znovu cítila hezky a přirozeně upravená.

Veškerý materiál, který používám, je jednorázový a sterilní. Obočí umrtvuji během aplikace PM tak, aby pro Vás byl zákrok co nejméně nepříjemný.

metody tetování obočí

PUDROVÉ OBOČÍ

Je tvořeno z malých mikroteček, výsledný efekt utvoří takový jakoby rozprach. Obočí nemá žádnou ostrou hranu. Tato metoda je velmi přirozená s minimální zátěží pro pokožku, velmi dobře se hojí. 

U pudrového obočí je možnost vytvořit i tzv. ombré - kdy barva přechází z tmavé do světlé do ztracena.

Vláskování (microblading)

Obočí je tvořeno jemnými chloupky vytetovanými přímo na kůži. Metodu provádím strojkem a ne čepelí, což má hned tři výhody oproti klasickému microblandingu čepelkou a to, že lépe chytá barva do kůže, kůže se rychleji hojí a celá procedura je méně bolestivá. 

kombinovaná metoda

Je to metoda, kdy se kombinuje pudrování s vláskováním. Vhodné pro klientky, kterým část obočí chybí - jemným podkresem se zvýrazní tvar a tam, kde chloupky chybí se doplní.

Plná a sytá výplň

Pro milovnice opravdu výrazného obočí. Obočí je po celé ploše zcela vybarveno.